خانه / مدیریت و کارآفرینی / سایر مقالات مدیریت و کارآفرینی / دانلود مقاله isi پردازش سیگنال دیجیتال
دانلود مقاله isi پردازش سیگنال دیجیتال

دانلود مقاله isi پردازش سیگنال دیجیتال

عنوان فارسي مقاله :: دانلود مقاله isi پردازش سیگنال دیجیتال

عنوان انگليسي مقاله :: Recursive sliding discrete Fourier transform with oversampled data

  • تعداد صفحه مقاله انگليسي ISI ::
  • تعداد صفحه مقاله فارسي ISI ::
  • کد مقاله ISI ::
5 صحفه PDF
12 صحفه WORD
52837

فهرست مطالب ترجمه فارسي مقاله isi ::

فهرست مطالب ترجمه فارسي مقاله isi ::

چکیده
مقدمه
تبدیل فوریه گسسته بازگشتی کشویی
مقدار نهایی چند نمونه ای
تصحیح خطا
ضریب پردازش
جدول ۱ : ضرایب رشته های محاسباتی برای k=1,2,4,8 . تمامی زمان های پردازشی نشان داده شده مربوط به k=1 است و نشان دهنده افزایش بیش از حد در زمان محاسبه جفت نمونه ها است .
شکل ۱ : دیاگرام نرخ نمونه برداری برای k=1,2,4 . نقاط تو پر نمایش دهنده نمونه برداری با نرخ k=1 است . نقاط تو خالی نمایش دهنده نمونه های اضافی بدست آمده برای k=2,4 است .
بهره پهنای باند
شکل ۲ : نمایش فرکانس – زمان سه سیگنال تولید شده برای k=1,2,4 . هر نمودار نرخ نمونه برداری و پهنای باند متفاوتی را نشان می دهد .
نسبت بهره به ضریب پهنای باند سیگنال
جدول ۲ : بهره پهنای باند نسبت به تعداد نمونه ورودی تعریف شده توسط k . هر قدر k افزایش یابد مقادیر بیش از حد اضافی محدودیت نمونه برداری را ایجاد می کنند که موجب جلوگیری از مقیاس خطی نرخ نمونه برداری می شود .
نتیجه گیری

ترجمه چکيده مقاله ISI ::

ترجمه چکيده مقاله ISI ::

تبدیل فوریه گسسته (DFT) نقش اساسی برای تحلیل سیگنال بازی می کند . برای مثال یک کاربرد متداول عبارت است از تبدیل فوریه سریع برای محاسبه تجزیه طیف در روش بلوک به بلوک . هر چند استفاده از تکنیک تبدیل فوریه گسسته بازگشتی که به نوبه خود محاسبه وضوح خوب فرکانس زمان را میسر می کند بدست آوردن نمونه به نمونه را فعال می نماید . خروجی طیف موجود در روش نمونه به نمونه با استفاده از ترکیب خصوصیات شیفت زمان فوریه تفاوت بین جدیدترین نمونه ورودی و خروجی در زمان استفاده طول بازه محدود بدست آمده است . همانگونه که با پردازش تاخیر در هر نمونه ورودی بیشترین نرخ نمونه برداری را مشخص خواهد کرد برای حفظ روش نمونه برداری در فرآیند هماهنگ سازی ، محدودیت نمونه برداری بر روی سخت افزار نهایی اجرا می شود . این کار رویکرد بازگشتی را یک قدم به جلوتر می برد و پردازش نمونه های متعدد اکتسابی را در نمونه برداری بیش از حد برای یدست آوردن طیف خروجی میسر می کند . این کار نشان می دهد که محاسبه تجزیه ریز به ریز طیف در هنگام افزایش پهنای باند سیگنال قابل استفاده با نرخ نمونه برداری بالاتر امکان پذیر است . نتایج نشان می دهند که پردازش بالا با فاکتور های بهبود یافته پهنای باند سیگنال تا ۶٫۷x با پردازش ۸ نمونه در هر تکرار زیر خطی را افزایش می دهد .

دانلود مقاله isi پردازش سیگنال دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *